Çocuktaki Gelecek | Tolga Yazıcı
Çocuktaki Gelecek | Tolga YazıcıOkulöncesi ve ilkokul dönemi ebeveyn ve öğretmenlere yönelik hazırlanan ''Çocuktaki Gelecek'' adlı kitabım tüm online kitapevlerinde ve seçkin kitapçılarda satışta.

D&R: Çocuktaki Gelecek | D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası

Pandora: Pandora - Çocuktaki Gelecek - Tolga Yazıcı - Kitap - ISBN 9786257347426

Pegem: Çocuktaki Gelecek - Tolga Yazıcı  | KPSS, ÖABT, ALES, DGS, YKS, LGS, YDS, GYS Kitapları | Pegem.net İnternetteki Kitapçınız

BkmkitapÇocuktaki Gelecek | bkmkitap.com

Kitapkoala: Çocuktaki Gelecek Tolga Yazıcı (kitapkoala.com)

Kidega: Çocuktaki Gelecek: Tolga Yazıcı » Satın Al & Fiyatı - Kidega

Orionkitabevi: Çocuktaki Gelecek (orionkitabevi.com.tr)

KırmızıkediÇocuktaki Gelecek - Ürün Bilgileri - kirmizikedi.com

 

 Çocuktaki Gelecek sloganı, çocuk yetiştirme ilkelerinden uzaklaşarak çocuğu yetiştirme ilkelerini esas alan ebeveyn yaklaşımının panzehri olarak ortaya çıktı. Çocuğun, toplumca kabul görmüş bir kimlikte karşısında olmasını dert edinen ebeveyn, odağını çocuğa özgü yetenek ve potansiyelden uzaklaştırarak belirli kalıplar içerisinde sıkışmış bir formda, adeta bir jokey gibi koşuşturmaca ile geçen bir yolculukta buluyor kendisini. Derdimiz popüler kültürün etkisinde kalarak gelecekteki çocuk modeline doğru soluk almadan koşmak değil, çocuğa özgü yetenek ve potansiyeli keşfedip çocuktaki geleceği akıl ve bilimle bugünden inşa etmek. Okuyacağınız bu kitapta bilimsel veriler ışığında çocuğun okulöncesi ve ilkokul döneminde ihtiyaç duyacağı bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimini destekleyen ebeveyn ve öğretmen yaklaşımları, Fransız Pediatri Derneği onaylı 0-12 yaş dönemi ekran kullanım süreleri, uzaktan eğitimin verimini arttıracak ipuçları ve 21. yüzyılın beklenti ve ihtiyaçlarıyla özdeşleşen öğretmen profili gibi önemli başlıklar yer alıyor. 

(Tanıtım Bülteninden)

Tolga

Yazıcı